Výroba trumpet a fandítek na zakázku

Zakázková výroba trumpet a klubových fandítek

Vyrábíme a dodáváme zakázkové trumpetky a klubová fandítka dle požadavku zákazníka s potiskem i bez potisku.

 

V dávné době se jako trumpeta používaly materiály jako zvířecí rohy či mušle. Trumpeta byla používány hlavně Izraelci pro náboženské účely. A Tibeťané či Římané používali trumpetu pro magické účely jako třeba odhánění zlých duchů. Od počátku dvacátého století byla trumpeta běžně instalována na tiráky, požární auta nebo ambulance. Trumpeta se také používala u vlaků jako varovné zařízení, nebo na lodích jako signální zařízení s vysokou hlasitostí. Později se trumpeta začala vyrábět z plastu, který není toxický, tak, aby si zábavný zvuk trumpet mohli užít jak dospělí tak i děti. Tyto zábavné trumpety se používají po celém světě při sportovních utkáních jako povzbuzení pro hráče. Protože se trumpeta stala jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak vyjádřit své emoce či nějakou zprávu, dnes je její nejlepší využití jako reklamní předmět.

Zakázková trumpeta na fanděni pro malé i velké fanoušky

Trumpety, které se používají na lodích nebo ve vlacích, jsou velmi silné a schopné vytvořit velmi silný zvuk. Fandící trumpety jsou mnohem menší a zdaleka ne tak silné, ale i tak stačí víc než bohatě, pokud si je chtějí například fanoušci vzít na sportovní utkání.

Námi vyráběné zakázkové trumpety jsou vyrobeny z plastu a mohou být zakázkově potištěné nebo i  vyrobené na zakázku podle požadovaného tvaru.Pokud chcete být slyšet, a dodat sportovnímu utkání atmosféru je zakázková trumpeta ten ideální nástroj pro každého fanouška.

Naše zakázkové trumpety jsou velmi oblíbené fanoušky při sportovních utkáních, nebo jiných velkých akcích, protože umí vytvořit skvělý, výrazný a přitom neagresivní zvuk. Nechte si na takové trumpety zakázkově vytisknout jméno Vaší společnosti nebo svoje logo a můžete je rozdávat rozjařeným fanouškům. Tento typ reklamního předmětu se hodí, pokud jsou Vaším cílovým zákazníkem diváci sportovních utkání, především muži. Naše zakázkové trumpety na fandění jsou skvělým způsobem jak se dostat na stadiony!

Informace k dodaní reklamních plastových trumpet:

  • Dobra skladovatelnost – reklamní trumpetky se dají vkládat do sebe
  • Diky dobré skladovatelnosti je doba přepravy a výroby reklamních trumpetek 19 dni
  • Trumpetky na fandeni lze potisknout jak z boku tak na odnímatelnou membránu
  • Menší množství fandících trumpet skladem k odběru ihned
  • Veselý zvuk a barevný povrch, které budou vyčnívat z davu.
  • Potěšitelný povrch může být použit na logo oblíbeného týmu nebo pro Vaši reklamu.
  • Skvělý jako dekorace nebo reklamní dárek.
  • Originální dárek vhodný pro každou generaci.
  • Trumpety mohou byt  vyrobeny zakázkově a jsou z vysoce kvalitního plastu. Výhodné ceny, které Vám zajistí jen naše společnost.

Zakázkové klubové vlajky s logem klubu, nebo potiskem

Jsme dodavatel a výrobce nejen trumpetek, ale jsme také schopni vyrobit další portfolio předmětů na fandění jako jsou klubové vlajky, nebo šňůrky na telefon s logem Vašeho oblíbeného klubu.

Pokud máte poptávku na zakázkovou výrobu klubových reklamních předmětů pro fandění neváhejte nás kontaktovat.

Právě zakázková výroba na klubového předmětu na fandění dle požadavku zákazníka je naše silné stránka.

 

Klubové šály, šatky a kšandy na zakázku

Bude nám potěšením dodat ostatní kluboví materiál. Je možné dodat fanouškovské šály,  šátky, nebo třeba kšandy. V podstatě jsme ve výrobě omezení jenom fantazií. Věříme že pokud nás oslovíte s konkrétní poptávkou po předmětech pro fanoušky tak Vás nezklameme.

Nafukovací fandítka se zakázkovým potiskem klubu.

Nafukovací fandítka  rádi vyrobíme v zakázkovém tvaru s potiskem klubu a nebo reklamním logem.

V případě zájmu kontaktujte naší firmu a naši pracovníci vám ochotně vypracují cenovou nabídku na Vámi vybrané nafukovací fanditko. Na trumpety poskytujeme výrazné množstevní slevy. Konečnou cenu ovlivní také požadavky na potisk a také způsob a rychlost dodání. 

V nabídce máme i široký sortiment dalších zakázkových reklamních produktů, neváhejte je poptat.