Reklamní fandítka a trumpety

Reklamní klubové fandítka a trumpety

Vyrábíme reklamní klubové fandítka a trumpety s logem, nebo potiskem.

Naše firma je přímým výrobcem a výhradním zástupcem výrobce reklamních fandících trumpet v České republice. Toto postavení nám umožňuje nabídnout vám tu nejlepší cenu reklamní trumpety díky tomu, že nemusíme zajišťovat potřebné zboží od překupníků tak, jako většina, byť seriózních, firem na našem trhu prodávajících reklamní trumpety.

Reklamní trumpety na fandění všech barev tvarů a velikostí

Nabízíme reklamní trumpetky od malých trumpet na fandění až po obří vuvuzelu, která nalezne oblibu u všech věkových kategorií. Naše reklamní trumpeta pro fanoušky je díky své široké oblibě skvělým reklamním předmětem. Na fandící trumpetu lze umístit reklamní logo či slogan podle vašeho přání a přizpůsobit tak trumpetu právě vašim požadavkům s přihlédnutím k cílové skupině, které budou reklamní trumpety určeny. Nabízíme možnost potisku trumpety jednobarevným i vícebarevným potiskem .

Reklamní trumpetky a fanditka s logem klubu

Fanoušci mají reklamní trumpetky v oblibě pro jejich ječivý zvuk, který mohou vyluzovat kdykoliv a kdekoliv. Reklamní trumpetky mají rády hromadné akce, např. karnevaly nebo různé sportovní dny, kdy jsou přímo vybízeny k tomu, aby vydávaly hluk a zvýšily tak atmosféru akce.

Pomocí reklamních trumpet se nudné akce změní v Brazilský karneval. Díky fandící trumpetě mohou podpořit své kamarády při různých soutěžích jednotlivců – třeba při jednotlivých sportovních disciplínách v rámci akcí pořádaných ke Dni dětí. Také při soutěžích družstev, kdy je třeba podpořit větší počet sportovců na větší dálku, je fandící plastová trumpeta nepostradatelná. Pokud je na fandící trumpetě umístěné logo nebo branding jistě bude dělat dobrou a zapamatovatelnou reklamu .

Reklamní klubové fandítka pro fanoušky

Mladiství i dospělí fanoušci sportovních, zejména fotbalových a hokejových klubů jsou vyhlášení zálibou ve fandících trumpetách. Čím větší rámus taková trumpeta způsobí, tím lépe. Fandové troubením na plastovou trumpetu nejen povzbuzují svůj oblíbený klub, ale zároveň se pokouší o jakési zastrašení oblíbencových soupeřů. Troubením na trumpetu dávají najevo svůj počet a převahu nad podporou soupeře.

Tyto reklamní fandící trumpety lze potisknout logem klubu nebo je i lze dodat v barvách klubu. Což ještě zvýší účinnost těchto klubových fandítek.

Výroba reklamních klubových fanditek.


Reklmní klubove trumpety se skoro ve 100% případů vyrábí z plastů. Naše společnost zaručuje, že základními surovinami pro výrobu Vašich klubových fandítek budou pouze prvotřídní materiály. Naše továrna na výrobu reklamních trumpet má mezinárodně uznávané certifikace CE a EN71, které jsou pro Vás zárukou kvality našich výrobků.

Naše reklamní trumpetky vyrábíme pod přísným dohledem pomocí speciálního stroje na výrobu reklamních trumpet. Máme velkou nabídku nových výrobních forem na klubové trumpety a zároveň jsme pro Vás schopni zajistit výrobu formy přesně podle Vaší objednávky a Vašeho přání. Pokud poptáváte velké množství můžete si tak navrhnout svoji klubovou reklamní trumpetu přesně podle svojí představy a my je pro Vás vyrobíme ve skvělém designu a kvalitě.


Plastové klubové trumpety a fandítka

Naše plastové reklamní trumpety mohou byt vyrobeny ze dvou až třech částí hlavní trubice, zvonku a ventilů. Naši zkušení pracovníci používají nejnovější technologie a jsou vyškolení na každý krok výrobního procesu. Dohromady tak tvoří skvělý tým, který jednotlivé části vyrobí na specializovaných strojích a mohou je ručně zkompletovat.

Pokud máte zájem o to, aby Vaše trumpety byly potištěné logem klubu, není nic jednoduššího než nám to říct! My pro Vás zajistíme předvýrobní náhled pro Váš navrhne klubovou reklamní trumpetku, které bude jistě vypadat skvěle!

Kontrola kvality reklamních trumpletek

Před tím, než dokončené reklamní trumpetky opustí továrnu, testujeme každou šarži, abychom zajistili prvotřídní kvalitu. Chceme se ujistit, že klubové trumpetky, nebo fandítka, které jsme pro Vás vyrobili, mají nejvyšší jakost.

reklamních trumpetek testujeme kvalitu zvuku, jasnost potisku a mnoho dalších aspektů. Tímto způsobem našim zákazníkům můžeme nabízet nejlepší klubové reklamní trumpetky na trhu za rozumnou cenu bez toho, aby se museli obávat jakýchkoliv problémů.

Balení a transport reklamních trumpetek

Reklamní trumpety a trumpetky se zpravidla dodávají v rozloženém stavu tím se minimalizují přepravní náklady a skladovací nároky na sklad klubu. Také se výrazně sníží pravděpodobnost poškození při přepravě.

Každá reklamní trumpetka, ale také muže být zabalena samostatně v plastovém pytlíčku. Vždy 50 ks se pak dává do jednoho kartonu. Reklamní klubové trumpetky samozřejmě můžeme zabalit i podle Vašich konkrétních požadavků. Naše společnost je známá tím, že plníme dodací lhůty. Ať už sídlíte kdekoliv, jsme schopni Vám trumpetky s Vaším klubovým logem   dodat ve stanoveném čase.